Сторінки

Monday, October 23, 2017

Українське походження Японії

Мало хто знає, що японська цивілізація виникла завдяки українському кореню. Що японці - це культурні нащадки давньої далекосхідної української діаспори.

Навіть самі японці визнають, що вони не є автохтонним народом на островах. Коли монголоїдні японські завойовники прийшли на острови, там вже була розвинена культура європеоїдних айнів.Культурний вплив айнів на японців був колосальний. Він перетворив їх з диких варварів на одну зі світових цивілізацій.

Айни й досі живуть в Японії та на Сахаліні. Вони високі, світлоокі та світловолосі. Офіційна історія не може сказати, звідки вони взялися у азіатському регіоні.

А ми знаємо, що айни - це одна зі східних хвиль давніх українців.

Розселення українців світом
Перша столиця Японії - Кіото - Кия-то, вказує на приналежність до українського Кия, а друга столиця Японії - Токіо - То-Кия, так само вказує на цю приналежність.

У давнину перед вбивством ворога шляхетно було називати своє ім'я. У японському бойовому мистецтві карате і досі збереглася традиція максимальний викид енергії супроводжувати криком Кий-я! До того ж айнівською "вбити" - "коїки", порівняйте з українським "коїти". І сама назва карате є українською. Хтось розшифровує "карате", як "пуста рука". А насправді карате - від українського "карати".

"Рай" на айнівській мові - помирати. Що відповідає українській традиції життя після смерті. Кодекс "Прикидане листям" ставить смерть в центрі всіх уявлень щодо честі самурая: "Шлях воїна - позначає смерть. Коли на вибір є два шляхи, обирай той, що веде до смерті." Цікаво, що з айнівської мови самурай і перекладається як "сторона/бік смерті", тоді як офіційна етимологія не пояснює походження слова, а просто виводить його зі старояпонського слова "воїн". Відсутність страху смерті - це конкурентна перевага у бою перед ворогом, якого стримують інстинкти самозбереження. Так само дивували ворогів і давньоукраїнські воїни, коли, йдучи у бій, скидали з себе захисний одяг. Вони шукали в бою смерті, але дорогою ціною. Їхня безстрашність лякала ворогів.
На основі відсутності страху смерті проявився феномен камікадзе.
На жаль, відсутність страху смерті та відірваність від інших елементів української культури в мирний час у Японії нині трансформувалася у високий рівень самогубств.


Чому японки вибілюють обличчя? Тому що праукраїнська генетична пам'ять береже еталон краси білої шкіри. Японки підсвідомо хочуть бути такими ж гарними, як їхні культурні предки - праукраїнки.

Чи ви знаєте, що айнівські сакральні міфи називаються "ойна", а скільки українських народних пісень починається з "Ой на"!

А айнівською "укаскума" значить "казка". А головний герой в них напівбог-напівлюдина - Yauresuupo, українською Яресько, а грецькою Геракл, - видозміна від слова "арій".

Айнівські міфи та казки з часом трансформувалися у японську релігію Синто.  Це підтверджує офіційна історія: "Синто, як релігійна філософія, є розвитком анімістичних вірувань давніх жителів Японських островів". Отже синто - це варіація давньоукраїнських вірувань, а тому положення синто близькі і зрозумілі кожному українцю.
Наприклад, основа синто полягає в обожнюванні природних сил і явищ і поклонінні їм. В українців здавна шанували духів лісів, полів, рік; а Леся Українка на цій основі написала "Лісову пісню".  
Головним духовним принципом синто є життя в злагоді з природою і людьми. В українській традиції цей принцип гарно оспівано Ю. Рибчинським у пісні "Три поради", де застерігається погане поводження з природою, що обернеться покаранням. 
В синто не існує поняття спасіння, замість цього кожен сам визначає своє природне місце в світі своїми почуттями, мотиваціями і вчинками.

Отже японська цивілізація завдячує Україні своєму становленню і розвитку, своїй релігії, культурним і військовим традиціям.

No comments:

Post a Comment