Сторінки

Wednesday, March 8, 2017

Бог дає багатство

Бог є багатство і Бог дає багатство. Бог дає сили набувати багатство (Повторення Закону 8:17-18).

Подякуємо Богу за те багатство, що вже маємо. За ті гроші, що маємо, за те майно, яке в нас є, - бо вони від Бога. Сила подяки набагато більша за силу бажань нових багатств, але далеко не всі користаються нею. Дякуючи, ми стверджуємо цінність багатств та збільшуємо силу магніту до появи нових багатств у нашому житті. А ігноруючи надбане, ми його нівелюємо у своїй підсвідомості та втрачаємо у реалі. Багатому (свідомому свого багатства, вдячному за багатство) багатство множиться, а бідний (що вважає себе бідним, не цінує свого) втрачає й те що є.

Дякуємо Богу за те багатство, що маємо, і за сили, які дає Бог, на набуття нового!

Бог дає багатство. Людина може вивчити економіку, зайнятися бізнесом, працювати зранку до вечора і попри очікування не заробити нічого. Щороку тисячі підприємств закриваються в світі через збитки. І люди схильні звинувачувати корупцію, кримінал, податки, війни, економічні кризи, - будь що іззовні. Але головна проблема полягає у самій людині. Вона повинна мати віру в божественне багатство, божественне начало, яке створило світ і все у ньому, і яке стійке до будь-яких випробувань. Вона повинна вірити, в те, що є посередником божественної сили для творіння добра, а хто може протистояти Богу? Якийсь уряд? Якась людина? Не смішіть!
Бог - джерело нескінченних багатств, а ми його провідники. Наша робота приносить користь людям і належно оцінюється.

Бог дає сили для набуття багатства. Якщо людина використовує сили не за призначенням, вона хворіє, Бог не дає сили на невірні цілі; хвороба - час зупинитися і переосмислити життя, що треба змінити, чи робота споріднена людині?

Дякуємо Богу за те багатство, що маємо, і за сили, які дає Бог, на набуття нового!


No comments:

Post a Comment