Сторінки

Tuesday, March 21, 2017

Арії

Арії - божественні голови (люди) від фінікійського "а-реш". Тобто люди, які свідомі та відповідальні свого божественного походження. Самоназва праукраїнців.


Етимологія аріїв проливає світло на арамеїв, домінуючий народ Передньої Азії, арамеєм був і Христос; а також арабів. Загальноприйнято в етимології, що арамеї та араби - це самоназви цих народів, але що вони значать? За нашим дослідженням, арії, арамеї та араби позначають божественні голови, людей божественного походження.

Розселення аріїв

Відповідно до сучасних досліджень, всі народи білої раси пішли саме з території сучасної України. Кельти, греки, етруски, романці, германці, балти (західна діаспора); шумери, арії (перси), індо-арії, тохарці, айни (східна діаспора), - всі білі народи пішли з України. Україна - колиска людської цивілізації. Про це зокрема йдеться в книзі американського історика Артура Кемпа "Марш Титанів. Історія Білої Раси".
Марш Титанів. Історія Білої Раси.

Індоарійські мови

Розселення аріїв з території України супроводжувалося і відгалуженнями мов від єдиної прамови.

У «Британській енциклопедії» у статті «Англійська мова» все­світньо відомий учений філолог Річард Білсон пише: «Англійська мова та більшість індоєвропейських мов походять із ­прамови, що нею розмовляли десь 5 тис. років тому на сучасній території України».

Дерево індо-європейських мов
Сьогодні, маючи потужні інформаційні можливості, можна проаналізувати мовні витоки, зрозуміти походження слів та смислів. І найкраще це робити саме українським дослідникам, як прямим спадкоємцям арійської прамови, гостинно приймаючи досягнення мовних діаспор з романських, германських та давніших хвиль.
Рембрандт. Повернення блудного сина

Арії в назвах країн

Аратта - легендарна країна в шумерських міфах, напевне мова йде про далеку Україну, країну аріїв, батьківщину шумерської діаспори.

Арії без першої літери А, просто "реш" (голови, люди) дали назву Русі.

Науково доведено трансформацію аріїв в назву Ірану, можливо має місце така ж трансформація і в Ірак та Ірландію.

No comments:

Post a Comment