Сторінки

Wednesday, March 8, 2017

Божественне походження людини


Бог створив людину за своїм образом та подобою (Буття 1:26-27), за змістом та формою.


Духовне дослідження

Бог є багатство. Бог створив світ, і все, що у ньому є. Багатства Бога незліченні і невичерпні.
Людина, як творіння Бога теж може творити багатства, бути багатою. Але в реальному житті ми маємо багатих і небагатих. Мало того, є чимало людей, які воліють бути багатими і все для цього роблять (багато працюють, здобувають економічну освіту, інвестують гроші в різні проекти), але не є багатими. В чому причина? Ці люди все вірно роблять, але лише за подобою Бога, за зовнішніми ознаками. А як щодо образу Бога, його внутрішнього розуміння, віри? Тут криється відповідь. Людина повинна усвідомити, що багатства Бога незліченні, а вона є їх провідником в наш світ, Бог стоїть за нею, і ніхто не може їй з Богом завадити. (Бог дає багатство.)

Мовне дослідження

Божественне походження людини відбивається в її іменах, які починаються з А, алефа, божественного начала. Так поєднання а-реш (божественні голови, просвітлені голови) дає самоназви аріїв (джерела білої раси), арамеїв, арабів. На А починаються також самоназви айнів та єгиптян.

Людину в українській мові ми виводимо від світла: світло дня. А застосувавши сакральний зміст літери Д з першого алфавіту, маємо варіант: світло переродження, - адже кармічна задача кожної людини самовдосконалитись через земне життя.

No comments:

Post a Comment