Сторінки

Friday, March 10, 2017

Небо

 Небеса - створені Богом для душ людей, мертвих та ненароджених.

У першому вірші Біблії Бог створив Небо та землю, але потім знову відділяв небо від води. Розумінню цього може сприяти буквальне прочитання оригіналу. Небо (שָׂמַיִם, шмім) та вода (מַיִם, мім) відрізняються лише однією буквою - Ш, яка відповідно до сакрального алфавіту відповідає, як не дивно, знаку Водолія.

У західних та східних слов'янських мовах небо позначає небіжчиків, і варіант фінікійського прочитання неба "шмем" вказує на небо як прихисток після смерті, а також вказує на чисельник сім, сім небес.

У південних слов'ян небо - рай, частина третього неба в класифікації.

7 Небес

Відповідно до Талмуду, Корану та другої книги Єноха небес сім. Навіть фінікійське прочитання Неба (шмім) вказує на те, що їх сім.

Ці сім небес відповідають семи останнім літерам фінікійського алфавіту.

Перше небо. Це небо небесних світил, те, яке ми бачимо. А також позначає обнулення життя, смерть.

Друге небо. Літера алфавіту відповідає знаку Терезів. І дійсно, на цьому небі душі очікують суду.

Третє небо. Літера алфавіту відповідає знаку Скорпіона. На третьому небі знаходяться рай та пекло.
Призначення пекла третього неба - очистити душі від хибних програм і це боляче.

Четверте небо. Літера алфавіту відповідає знаку Стрільця. За описом Єноха тут рік закінчується і починається, тобто вказується на зимове сонцестояння 22 грудня в знакові Стрільця.
Призначення четвертого неба - формування нової програми душі для переродження. Керує четвертим небом найголовніший архангел Михаїл.

П'яте небо. Літера алфавіту відповідає знаку Козерога. Смуток через те, що майбутня життєва програма обтяжується ланцюгами гріхів з третього неба. Єнох закликає долати смуток богослужінням.

Шосте небо. Літера алфавіту відповідає знаку Водолія. Тут ангели всіх людських душ, трав і тварин, - пишуть хроніку Акаші, єдину базу даних всього, що було в світі.

Сьоме небо. Літера алфавіту відповідає знаку Риби. Реінкарнація. Бог дає душам нове земне життя, аби через нього вдосконалилися.

No comments:

Post a Comment