Сторінки

Sunday, February 12, 2017

Перспективи в Україні

Деякі журналісти пишуть, що з України емігрують або хочуть виїхати чимало людей, бо в Україні наче б то немає для них перспектив.

І вони мають рацію. Але для себе. Прийнявши ментальну установку про безперспективність, ці люди як магніт притягають до себе факти і обставини, що це підтверджують.

Але є люди, які знаходять перспективи в Україні, заробляють гроші та розвиваються, не зважаючи ні на які несприятливі обставини. Ні на корупцію, ні на беззаконня.Олексій Вадатурський, мій перший босс, створив з нуля потужне підприємство. Наростив капітал до мільярда доларів. Зараз забезпечує роботою тисячі селян та інших працівників.

І робив це Вадатурський в таких же українських реаліях, в яких дехто не бачить перспектив.

Не зважаючи на тиск з боку влади, на рейдерські замашки, на фейкові кримінальні переслідування, на тотальні перевірки контролюючих органів, Олексій Вадатурський вистояв та на своєму прикладі довів, що перспективи в Україні є.

Альона Шоломей успішно працювала в США та Німеччині, отримала німецький диплом. Але повернулася жити і працювати в Україну. Порівнюючи Україну із закордонням Альона влучно сказала: "Україна не дає гарантій, але дає можливості".

На заході їхній диплом - це гарантія працевлаштування; але якщо хтось прагне більшого, ніж бути найманим працівником, то ласкаво просимо до України, саме вона надає чудові можливості та перспективи.

За минулий 2016 рік 65 тисяч українців придбали нові автомобілі. То чи перспективна для них Україна? Звісно, що так!

No comments:

Post a Comment