вівторок, 21 лютого 2017 р.

Концепція розвитку корупції (жарт)

Всі чисельні і коштовні антикорупційні заходи призвели до того, що Україна стала найкорупційнішою країною Європи, і не збирається нікому поступатися своїм лідерством.

А тому час перейти від боротьби з корупцією до її легалізації. Як свого часу робили деякі країни з проституцією та наркотиками.

Встановлений мінімальний податок з корупції за розрахунками фахівців має потроїти державний бюджет та призвести до небаченого розквіту офшорів.

В усіх установах мають бути встановлені корупційні розцінки за певні дії, але не менші за корупційний мінімум затверджений державою.

У школах встановлюється прейскурант за оцінки в розрізі предметів. У лікарнях - в розрізі хвороб. Все відкрито і прозоро.


Коли приходять податківці, щоб не ламати комедію з податковими перевірками, треба відразу їм заплатити згідно посади податківця.


Судочинство взагалі спрощується. Сторони кладуть на тарелі терезів пачки доларів. Хто переважив - той і виграв суд. Суд забирає собі всі пачки.


Вибори проходять у два етапи. Спочатку враховується тонаж розданої гречки. А потім кількість смсок відданих за кандидатів. А перемагає кандидат, що найбільше заплатив ЦВК.
Тендерна система переробляється. Виграє тендер на використання бюджетних коштів - не найменша ціна, а найбільший відкат.


Антикорупційні установи змінюються на курси підвищення корупційної кваліфікації, де провідні корупціонери діляться досвідом з початківцями.


Звісно, є і чесні чиновники, судді, вчителі, лікарі, які не беруть хабарів. І їх потрібно відзначати почесними грамотами, а інших - не такими почесними, але конвертами з преміями.


Надлишок корупції в країні вимагає замислитись над її експортом до менш успішних в корупційному плані країн. Хіба годиться канцлеру Німеччини жити у двокімнатній квартирі, тоді як у нас це рівень чиновника-початківця.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про цивілізації

А. Тойнбі у своїй праці "Осягнення історії" гідним предметом дослідження називає не країни, а цивілізаційні групи. На час написанн...