четвер, 23 лютого 2017 р.

І Бог відділив світло від темряви. І Бог назвав світло: День, а темряву назвав: Ніч. (Буття 1:4-5)

Ці вірші встановлюють божественну природу циклів. Циклічність має місце всюди: день - ніч, пори року, ява - сон, економічні цикли.
Не може день тривати без ночі, неспання без сну, світло без темряви. А тому і до економічних спадів треба ставитися із розумінням, що економічні негаразди минуть, і знову настане час багатства і процвітання.
І мільярдер Дональд Трамп, і інші заможні люди час від часу втрачають капітал, але з часом вони надолужують згаяне, повертають та примножують багатство. Тому що багатство - це прояв світла Бога. І воно добре!


Про дуалізм. Світло співіснує із темрявою, як добро і зло, любов і ненависть, багатство і бідність, здоров'я і хвороба.
Бог не творить темряву. Він творить світло.
Якщо у світі трапляються війни, катастрофи, злочини - це не робота Бога, це наслідок його відсутності, наслідок відсутності світла та любові.
Бог не творить бідність, бідність - це відсутність Бога, "бідність - це хвороба розуму" (Джозеф Мерфі), "бідність - це гріх" (Чарлі Філмор). Натомість багатство йде від Бога, як його прояв безмежної щедрості.
Бог не творить хвороби, хвороби - це відсутність Бога. Натомість здоров'я йде від Бога, за його задумом ми створені досконалими та достатніми для життєвого шляху.
А тому, якщо ми хочемо багатства, любові та здоров'я, ми маємо прийняти Бога та бути його провідниками багатства, любові та здоров'я.
@
Бог відзначив, що світло - добре. Він не відзначав, що темрява - це погано.
А потім Бог відзначив, що земля, море і небо - це добре, що кожна рослина і тварина - це добре.
А тому й людині варто відзначити, говорити й робити, що добре. Не критикувати погані обставини, а робити посильне добро. Як казав Конфуцій: "Краще засвітити свічку, ніж клясти пітьму".
Так і на Фейсбуці є кнопка "подобається" і немає "не подобається".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про цивілізації

А. Тойнбі у своїй праці "Осягнення історії" гідним предметом дослідження називає не країни, а цивілізаційні групи. На час написанн...