Сторінки

Sunday, March 1, 2015

Героям слава. І

28 лютого 2015 року в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові, відбувся випуск 207 молодих офіцерів. Серед випускників академії - командири механізованих і танкових підрозділів, офіцери-артилеристи й ракетники, військові інженери...

Цей випуск достроковий. Молодим офіцерам поталанило завершити навчання не теоретиками, а практиками. В умовах реальних бойових дій опанувати військовий фах.

Цей випуск достроковий. А такого не було майже сімдесят років. У сорокових роках минулого століття молоді офіцери достроково йши на фронт бити німецький фашизм. Сьогодні йдуть на фронт бити московський фашизм. Вони переможуть, як тоді, так і тепер. Вони звикли до важких завдань: долати найбільшу армію континенту, як тоді, так і тепер. Вони звикли рятувати Європу і світ, як тоді, так і тепер.

Хлопці зняли шапки і стали на праве коліно перед Прапором нової Перемоги. Прапороносці урочисто пронесли знамено. Це на вітрі тріпоче знамено. І Мати-Слава крильми. Героїв кличе.
Скільки перед ними чудових можливостей стати шанованими усіма бойовими генералами. Звільнити від московської окупації Донбас і Крим, а також раніше окуповані землі від Новгорода до Кубані.

І напевне хтось із них напише на уламках Кремля "Тут був Вася", як тоді, так і тепер.

No comments:

Post a Comment