Сторінки

Monday, March 2, 2015

Героям слава. Надія Савченко

1 березня 2015 року на Софіївській площі у центрі Києва десятки тисяч людей вийшли підтримати Героя України Надію Савченко.

Надія Савченко - уособлення української надії на перемогу. З такими Героями Україна тільки перемагатиме. Будь-якого ворога.

Надія Савченко - українська військова льотчиця. Коли Московія окупувала Схід України, Надія пішла добровольцем на фронт боронити Вітчизну від зовнішнього агресора. Вона воювала у добровольчому батальоні "Айдар" в Луганській області.

На жаль, Надія потрапила у полон. Кадри допиту військовополоненої Надії Савченко облетіли весь світ. Надія гідно трималася і казала правду. Що вона пішла на війну захищати Україну. Від зовнішнього агресора. Зовнішній агресор - Росія. Допитувачам був геть не зрозумілий патріотизм Надії. Московські найманці не розуміли, як можна воювати не за гроші, а за Батьківщину.

Потім московські найманці "ЛНР" вивезли Надію Савченко до Московії та передали її своїм спонсорам, московській владі. Московська влада перед цим вбила своїх журналістів в Україні, і вирішила ці вбивства повісити на Надію Савченко.

Надію Савченко московці кинули до в'язниці, де грубо порушували її права. Тижнями не допускали до неї українського консула, ігнорували її позови та заяви про викрадення, про непричетність до вбивства журналістів, не дозволяли читати українською мовою, переривали розмови з відвідувачами українською мовою. Коли Надія Савченко набула міжнародного дипломатичного імунітету, ставши депутатом ПАРЄ, це ніяк не вплинуло на московських нелюдів. А заяву ПАРЄ звільнити Надію Савченко, московці проігнорували, продемонструвавши перевагу московського самодурства над міжнародним правом, а не навпаки. Заклики світових лідерів звільнити Надію Савченко також були проігноровані, московці, не маючи якихось інших позитивних підстав, вирішили самоствердитись у світі як мерзенні кати.

Надія Савченко продовжила свою боротьбу навіть у в'язниці і на знак протесту проти московського беззаконня оголосила голодування. 1 березня 2015 року був 80-й день її голодування. Держава, Церква і Народ відзначили її героїзм і незламність. Президент Порошенко нагородив Надію Савченко золотою зіркою Героя України. Це найвища державна відзнака. Патріарх Філарет нагородив Надію Савченко Орденом Святого Георгія Побідоносця. На ньому написано "за боротьбу зі злом". Народ-Герой закарбував Надію Савченко у Книзі власного Буття. Надія Савченко - українська Жанна д'Арк, що не побоялася постати проти ворога та піти до кінця, не зраджуючи собі та народові. Надія Савченко своїм прикладом надихнула та підняла за собою десятки тисяч добровольців на боротьбу зі злом. Так написано на Ордені Святого Георгія. І прийде перемога!

No comments:

Post a Comment