Сторінки

Monday, August 4, 2014

Краще воювати за Україну зараз, ніж завтра за Путіна

На Закарпатті та в інших регіонах люди перекривають дороги, виступають проти мобілізації в зону АТО та вимагають повернути звідти рідних. Я розумію розпач матерів і жінок, які вимагають повернути воїнів із зони АТО. Але що далі? Якщо бійці роз'їдуться по домівках, Путін візьме Донбас, а за ним і всю Україну.

А далі солдати не спатимуть на домашній печі, а воюватимуть за Путіна. Воюватимуть в Польщі, Прибалтиці, Західній Європі. Вони стануть гарматним м'ясом Путіна, який свідомо посилатиме їх на невиправдану смерть. Аби таким чином зменшити чисельність українців. Це не вигадки. Це військова концепція Росії ще з часів Жукова: "Солдатов нє жалєть, баби єщьо нарожают". Тоді невиправдані втрати серед солдатів були величезними. І вони вписувалися в процес геноциду. В тридцятих - голодомор. В сорокових під приводом війни - свідоме нищення власних солдат.

І жінки тоді не матимуть права щось заперечити. А якщо хтось і наважиться вийти на протест, то їх втихомирять, але не так делікатно, як українські міліціонери.


No comments:

Post a Comment