понеділок, 10 лютого 2014 р.

Я за Український Союз

Поважаю думку прихильників євроінтеграції та думку прихильників Митного союзу, але не поділяю їх. Україна має стати сильною провідною країною світу. Україна має бути настільки розвинутою, щоб інші країни домагалися вступити в наддержавне утворення, що створене Україною. Україна має утворити Український Союз, назва може бути іншою, але за суттю Україна має бути локомотивом нового об'єднання. Росія, Німеччина, США, Австралія не з примусу, а добровільно мають вступити до Українського Союзу. На майданах міст світу люди спонукатимуть уряди до якнайшвидшої україноінтеграції. Двісті країн світу мають добровільно об'єднатися в Українському Союзі.
Що вабитиме людей до України? Якими мають бути нові українські цінності, найконкурентніші в світі?

Новий світогляд
Новий світогляд має бути в основі нової економіки та державного устрою. Він повинен відповісти на глобальні виклики екології середовища та екології відносин. Ріки знову мають бути чистими, як раніше, щоб можна було напитися з них з долонь. Давно час почистити намул з душі та криниць. Чому ніхто не говорить про поліпшення карми від прибирання свого та чужого сміття. Чому ніхто не говорить про прибутковий бізнес на екологічному впорядкуванні. Земля вмирає під сміттєзвалищами, тоді як переробка сміття на заводах ще не досліджений Клондайк в перспективі. Континент сміття в Тихому океані очікує своєї переробки на платформових заводах та обіцяє мільярдні прибутки від вторинного пластику, скла, металу та Джоулів.

Новий державний устрій
Перехід до прямого народовладдя через обговорення та прийняття рішень в мережі Інтернет всіма зацікавленими громадянами без посередництва депутатів.

Відкритість державних фінансових потоків в Інтернеті, відкритість звернень громадян до державних посадовців та відповідей на них, можливість альтернативного вибору державних посадовців для вирішення певних питань - як антикорупційні заходи.

Перехід в Інтернет державного управління, державних послуг, освіти. Це дасть вивільнення адмінбудівель та чиновницького автотранспорту, вивільнення приміщення шкіл та інститутів. Прийоми громадян, наради, лекції та уроки змістяться з приміщень до сайтів.

Демократизація судової влади - суддею може бути будь-який громадянин з юридичною освітою, що влаштовує сторони; судочинство не прив'язується до приміщень суду та може бути в Інтернеті.

Нова фінансова політика
Концепція оподаткування має грунтуватися на принципі оподатковувати те, з чим потрібно боротися. Не можна оподатковувати прибуток чи оборот, це суперечить економічному глузду. Потрібно скасувати податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб. Прибутковість потрібно заохочувати, а от збитковість - навпаки - карати за неефективність. Таке обгрунтування повинен мати податок на збиток.

Аналогічним є і податок на бідність. Щоб подолати бідність, треба ввести на неї податок. Що таке податок на бідність? У формальному виразі це тверда податкова ставка на рік. Наприклад, 1000 євро на рік на громадянина в працездатному віці. Для громадянина з доходом 100 000 євро на рік цей податок буде не помітним, а для бідного - навпаки. Саме цей податок спонукатиме громадян до ефективної праці.

Але! Наступною несподіванкою має стати добровільність податкової системи для громадян. Не хочеш - не плати. Але якщо громадянин не платить податки, він позбавляється ряду прав: голосувати, водити авто, торгувати.

Наступні податки з нової концепції: податок на квазі-продукти (які є переважно синтетичні та несуть шкоду людині), чіпси мають стати такими ж дорогими, як і цигарки. Акцизи на алкоголь, тютюн та бензин/дизель мають бути традиційно високими, щоб громадянам було економічно не вигідно пиячити, палити та водити не екологічні авто. Податок на землю під сміттєзвалищами повинен спонукати до будівництва переробних заводів.

-
Нещодавно перечитував історію руїни. Гетьмани, наче маятник, хиталися від Польщі до Росії. То там, то там просили протекторату. І я замислився, а чому так? Пропольські прагнення відкидалися промосковцями, і навпаки. Минуло 350 років, і знову два протилежні вектори з категоричними позиціями. Поважаю думку прихильників євроінтеграції та думку прихильників Митного союзу, але не поділяю їх. Я за створення україноцентричного світу. Я за надрозвиток України та добровільну інтеграцію країн світу до Українського Союзу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про цивілізації

А. Тойнбі у своїй праці "Осягнення історії" гідним предметом дослідження називає не країни, а цивілізаційні групи. На час написанн...