Сторінки

Friday, December 7, 2012

Податок для мільйонерів у Франції

У Франції незабаром можуть запровадити податок для мільйонерів. Податок для мільйонерів мають сплачувати особи, у яких річний дохід перевищує 1 млн. євро. Ставка податку для мільйонерів передбачається на рівні 75%!

Податок ще не запровадили, а французькі багатії вже масово полишають батьківщину. Їх радо зустрічає Велика Британія, де для мільйонерів навпаки встановлені пільгові ставки з оподаткування.

Через високі податки для багатих має намір поміняти Францію на Бельгію і один з найбагатших людей світу, найбагатший француз Бернар Арно.

А всесвітньо відомий француз Жерар Депардьє через високий податковий тиск став росіянином, почесним мордовцем.

росіянин Депардьє
Новий росіянин Депардьє


Податок для мільйонерів, як і взагалі будь-які спроби оподатковувати багатих і багатство приречені на провал, тому що суперечать Другому закону Кушніра (рівень одержаних доходів залежить від наданої користі). Податок на мільйонерів несправедливо зрівнює ледарів, що нічого не виробляють, і нічого не мають, а також підприємців, що виробляють продукт, дають користь суспільству, але нічого не мають через податкове пограбування.

Теорію підтвердила і практика, податок на мільйонерів не призвів до очікуваного наповнення бюджету, а навпаки підірвав економічну базу Франції.


No comments:

Post a Comment