пʼятниця, 7 вересня 2012 р.

Миколаїв - столиця України

В добу інформаційного суспільства, коли все адміністративне життя має бути переведене в інтернет і завершиться впровадження електронного уряду, фактичну роль столиці виконуватимуть сервери і дата центри. А географічно столицею може бути будь який населений пункт, хоча б і місто Миколаїв.

Адміністративне життя йде в інтернет, фінансові потоки там вже давно, то ж за столицею залишаться хіба що представницькі функції, а представити кожному місту країни є що, кожне місто має своє самобутнє обличчя і історію.

Наприклад, Миколаїв є найдавнішим містом України і на тисячоліття старішим за Київ. Це тільки пострадянські невігласи говорять, що його заснував Потьомкін, а до того життя на півдні не було. У центрі Миколаєва, в Дикому Саду, проводяться археологічні розкопки давнього міста, якому 3,5 тисячоліття. Історики вважають його ровесником літописної Трої. Ось що Гомер писав про давній Миколаїв ув "Одіссеї": "Там народ і місто людей кіммерійських, сповиті в імлі та хмарах....".

Розкопки давнього Миколаєва
Розкопки давнього Миколаєва
Також у центрі міста, на території суднобудівельного заводу знайдено ще одне поселення, що відноситься до більш молодшого періоду - до четвертого століття до нашої ери.І найголовніше - саме Миколаївська земля є колискою європейської цивілізації!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про цивілізації

А. Тойнбі у своїй праці "Осягнення історії" гідним предметом дослідження називає не країни, а цивілізаційні групи. На час написанн...