Сторінки

Monday, March 26, 2012

Українська армія - найпотужніша в світі

Українська армія може і має стати найпотужнішою армією в світі.

Як, скоротивши фінансування армії в 100 разів, домогтися зростання її потужності в 100 разів? Це реально можливо, і сумарна ефективність української армії зросте в 10 000 разів. Про це читайте далі в моєму блозі.

Сьогодні при фінансуванні української армії в 14 млрд. грн. йде мова про скорочення її чисельності зі 192 тисяч до 70 тисяч вояків, тобто у 2,5 рази. Це надто ризикований небезпечний крок, адже історія вже не раз доводила, що хто відмовляється годувати власну армію, той годуватиме чужу.

Натомість варто пригадати з історії і корисні уроки розквіту державних формувань на території України: скіфи, княжі русичі, козаки - чи не кожен чоловік з них був справжнім воїном.

Кожен українець має бути воїном. І тоді жодна військова агресія не упокорить Україну.

Для цього потрібно конституційно передбачити обов'язок українських чоловіків від 16 до 60 років до щорічних місячних військових маневрів. На цей час роботодавці мають відпускати чоловіків з роботи зі збереженням заробітної плати. Місячний термін військової служби має ділитися на дві частини. Одна половина - це військові маневри. Друга половина - це правоохоронна діяльність (виконання функцій міліції, прикордонників, державної охорони, ДАІ), зрозуміло, що відповідні органи підлягають розпуску або докорінній реорганізації.

Для бажаючих легально уникнути щорічної місячної військової служби потрібно передбачити можливість грошового відшкодування до бюджету, наприклад $1000 за рік.

Місяць проходження військової служби визначається для кожної особи за допомогою генератора випадкових чисел.

Також можна передбачити моживість проходження військової служби і для інших вікових категорій, і для жінок на добровільних засадах.

Під час військових маневрів надається увага не фізичному і не вогневому удосконаленню, а організаційній та координаційній взаємодії. Під час військових маневрів мають вивчатися організаційні аспекти взаємодії військових формувань приналежно до топографічних особливостей своєї території району, а також досягається координація дій військових формувань сусідніх районів між собою.

Чоловіки самостійно обирають групу та підгрупу військ, як спосіб проведення бойових дій: наземна група (піхота, легкові авто, мотоцикли, вершники), наводна група (плавці, човни, катери).

Під час військової служби чоловіки знаходяться на харчовому, паливному та збройному самозабезпеченні.

Генеральний штаб має розробити відповідні військові доктрини народної самооборони.

Запропоновані заходи забезпечать двадцятимільйонне українське військо, чи не найбільше на планеті. Разом з тим характер війська буде оборонним, а не агресивним. Величезна українська армія не становитиме жодної загрози для сусідів, але буде суттєвим фактором стримання військової агресії проти України.

Подібну модель війська має Ізраїль - резервістську модель війська, коли резервісти періодично проходять війскові навчання, а у випадку війни збираються в призначений пункт протягом 24 годин.

Надзвичайно позитивний вплив запропоновані заходи матимуть на гендерне здоров'я нації. Сучасний спосіб життя не сприяє чоловічності, мужності чоловіків. Їм органічно не вистачає військового життя, що негативно відбивається на станові здоров'я конкретних чоловіків та нації в цілому. Адже в цілому проект можна розглядати, як лікувальну фізкультуру для українського чоловіка та української нації.

Разом з тим, має бути і невелика частина професійної армії з технологічно найсучаснішим озброєнням (в т.ч. різновидами променевої та хвильової зброї). Танки і гармати вже завтра сприйматимуться таким же історичним металобрухтом, як мечі та стріли сьогодні.

No comments:

Post a Comment