середа, 21 березня 2012 р.

Як заробити грошей і стати багатим

Простий спосіб стати багатим

Можна просто покласти гроші на депозит, і через деякий час забрати збільшену суму (Простий спосіб стати мільйонером).

Можна  купити кілограм золота, і через 40 років його вартість зросте в 40 разів (Золото - найкращий фінансовий інструмент для довгострокового зберігання).

Багатство громадянина - в його відповідальності за своє фінансове життя

Ні уряд, ні президент, ні депутати не зроблять українців багатими. Міністр, президент, депутат дбають про свій власний добробут, а громадянин має дбати про свій. Треба рішуче відкинути сподівання, що влада, партнери, батьки, діти мають забезпечити громадянину фінансовий добробут, лише він сам відповідальний за своє фінансове життя.

Багатство громадянина - в його цінності

Цінності, що створюються громадянином для суспільства визначають рівень його багатства. Громадянин, що не створює цінності, нічого і не матиме. (Виключення становить корупційна влада, яка нічого не створює, а тільки паразитує).

Одна з моїх цінностей - у формуванні і передачі економічних, фінансових, правових знань. Я маю відповідну освіту, досвід і навички. За це я отримую гроші - як визнання суспільством моєї праці.

Цінності може надавати будь-яка людина незалежно від віку, статі і кваліфікації. Є сотні потрібних справ, що не потребують особливої кваліфікації, але за них ладні платити непогані гроші: прибирання, прання, прасування, догляд (за малим, за старим, за твариною, за рослиною, за квартирою...). А що вже говорити про кваліфікованих фахівців з вищою освітою, яких в Україні чи не 100%.

Навіть звичайна прибиральниця може позиціонувати себе як клінінговий оператор чи менеджер з впорядкування побутового хаосу. Ця праця потрібна в кожній хаті і офісі, і за неї готові платити гроші.

Переважна більшість купує  хліб, а не зерно, хоча воно дешевше, яке можна було б самостійно змолоти на борошно та спекти власноруч хліб.

Переважна більшість купує товар в найближчому магазині, а не їде до виробника в інший кінець міста, країни чи планети.

Цінність економіста, прибиральника, пральника, прасувальника, мельника, пекаря, транспортника, торговця - оплачується.

Тисячі професій і навичок потрібні суспільству. Якісне виконання, створення цінностей - запорука багатства громадянина. Організація праці інших по створенню і наданню цінностей - запорука великого багатства.

Дивись також Другий закон Кушніра: Рівень одержаних доходів залежить від наданої користі

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про цивілізації

А. Тойнбі у своїй праці "Осягнення історії" гідним предметом дослідження називає не країни, а цивілізаційні групи. На час написанн...