Сторінки

Friday, March 23, 2012

Пасивний дохід - мета і мрія

Пасивний дохід - це збагачення без активних зусиль. Ви займаєтесь улюбленою справою, мандруєте світом, спілкуєтесь з друзями, котите кулі, а в цей же час - ви стаєте багатшими!
Основні джерела пасивного доходу:

  • доходи від депозиту
  • доходи від сайту
  • доходи від продажу своїх книг / дисків

Доходи від депозиту. Поклавши на депозит 100 тисяч гривень під 12% річних, ви щомісяця отримуватимете 1 тисячу гривень, що становить середньомісячну пенсію в Україні. А поклавши на депозит 300 тисяч гривень за тих же умов, ви щомісяця отримуватимете 3 тисячі гривень, що становить середньомісячну зарплату в Україні.

Доходи від сайту. Зробивши гарний сайт з великою відвідуваністю, ви отримуватимете регулярні надходження від реклами на ньому. Інтернет-ринок стрімко розвивається, і цей засіб є надто перспективним. На сайті http://mysitecost.ru можна перевірити, скільки коштує, та скільки приносить доходу будь-який сайт. Наприклад сайт Lib.Ru: Библиотека Максима Мошкова коштує $ 292 644.00 та дає власнику щомісяний дохід  $ 21 802.8. Гарний сайт можна як зробити самому, так і найняти фахівців, щоб його зробили, так і придбати вже готовий. Як показують розрахунки, інвестиції в сайт більш дохідніші, ніж депозит в банку. Сайт дає 90% річного прибутку від вартості сайту, а банк лише 12% на депозит.


Доходи від продажу своїх книг / дисків. Якщо ви популярна людина, то отримуватимете відсоток від продажу ваших книг чи дисків. Якщо ж з популярністю не склалося, то витрати не окупляться.

У будь-якому випадку, заради отримання пасивного доходу варто гарно попрацювати.

Успіхів у збагаченні!

No comments:

Post a Comment